Бліц-новини

Жовтень 2020
6 жовтня 2020 рік

Mastercard та Ощадбанк за підтримки Чернівецької міської ради запустили комплексне рішення для приймання безготівкових платежів за проїзд у муніципальному електротранспорті міста.

Вересень 2020
23 вересня 2020 рік

Mastercard, «Укргазбанк» і приватний пасажирський перевізник АВЕН ЄЗЄР вперше в Києві запустили технологію безконтактної оплати в приватних автобусах – у рамках платіжного рішення для транспорту «ПІК».

22 вересня 2020 рік

Глобальні технологічні компанії Xiaomi і Mastercard у партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО оголошують про запуск в Україні Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати.

11 вересня 2020 рік

Компанія Mastercard у партнерстві з ПриватБанком за підтримки Дніпровської міської ради та КП «Дніпровський метрополітен» запустили безконтактну оплату проїзду в метро Дніпра прямо на турнікеті — за допомогою банківської картки будь-якого банку світу різних платіжних систем, смартфона або іншого пристрою з NFC.

Серпень 2020
31 серпня 2020 рік

У рамках кампанії «Більше для бізнесу» Mastercard пропонує ряд нових можливостей для представників малого та середнього бізнесу в Україні. Компанія відкриває функціонал своєї маркетингової платформи Mastercard Більше і пропонує локальним підприємцям розміщувати свої пропозиції товарів і послуг на платформі для підвищення знання про свої продукти і збільшення продажів.

19 серпня 2020 рік

Компанія Mastercard, яка вже понад 25 років є офіційним спонсором UEFA Champions League, прагнучи об'єднати вболівальників, оголосила про бажання побити світовий рекорд і запустити найчисленнішу «діджитал-хвилю» в соцмережах.

17 серпня 2020 рік

Із 5 серпня 2020 року компанія Mastercard відкрила нову бізнес-залу Atmosfera Fly Mastercard lounge в аеропорту «Бориспіль» у зоні міжнародних рейсів у терміналі D.

5 серпня 2020 рік

Компанія Mastercard і мережа магазинів «Цитрус» запустили нову для українського ринку послугу «Готівка на картку». Відсьогодні поповнити платіжну картку будь-якого українського банку можна просто на касі в магазинах мережі «Цитрус» в Києві та Одесі, без необхідності шукати термінали самообслуговування або банкомати.

3 серпня 2020 рік

Mastercard у партнерстві з Ukrtrimex розробили рішення для здійснення онлайн-фіскалізації через безкоштовний мобільний додаток «Смарт Каса». Вже відсьогодні торговці зможуть у тестовому режимі користуватися мобільним додатком із програмним РРО (реєстрація розрахункових операцій), без необхідності купувати та встановлювати додаткове обладнання.

Липень 2020
30 липня 2020 рік

Компанія Mastercard у партнерстві з банками ПриватБанк, Ощадбанк і Райффайзен Банк Аваль масштабує послугу «Готівка на касі». Із 1 серпня 2020 року послуга стане доступною на касах супермаркетів «Сільпо», «Фора», VARUS, а також на АЗК WOG і ОККО. Послуга «Готівка на касі» дозволяє держателям карток при оплаті покупок карткою Mastercard будь-якого українського банку отримати зручний і швидкий доступ до готівки просто на касі торгової точки — без необхідності шукати і використовувати банкомат.

28 липня 2020 рік

На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження[1] серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Таке ставлення дітей формується під впливом відношення до предмета їх батьків та суспільства в цілому.

Квітень 2020
30 квітня 2020 рік

Сьогодні користувач переосмислює роль діджитал-інструментів у житті в цілому та у щоденних покупках зокрема. Згідно зі статистикою Mastercard, у першому кварталі 2020 року українці почали розраховуватися на 7% більше безконтактно і на 8% частіше онлайн.

Березень 2020
20 березня 2020 рік

Компанія Mastercard, Фонд Білла і Мелінди Гейтс та благодійна організація Wellcome направлять до 125 млн доларів США на стримування поширення COVID-19 шляхом виявлення, оцінки, розвитку і розширення масштабів лікування. Партнери прагнуть забезпечити рівний доступ до препаратів, у тому числі розширити їх поширення.

11 березня 2020 рік

Mastercard запустила в Україні Mastercard® Instalments —  платформу, яка дозволяє покупцеві безпосередньо під час оплати на касі розділити суму покупки на рівні частини і виплачувати її за кілька щомісячних платежів. Сьогодні послуга «оплати частинами» на платформі Mastercard® Instalments вперше в Україні доступна для користувачів карток Mastercard від UKRSIBBANK BNP Paribas Group в мережі магазинів Leroy Merlin в Києві та Одесі. Банком-еквайром мережі є Райффайзен Банк Аваль.

Січень 2020
31 січня 2020 рік

Mastercard продовжує розгортати власну звукову айдентику в Україні. Відтепер успішна оплата з Mastercard супроводжується оригінальним звуковим сигналом. Цей сигнал — лаконічна мелодія з шести нот, яку легко запам’ятати та впізнати.

28 січня 2020 рік

З моменту запуску технології безконтактної оплати Mastercard на турнікетах київського метрополітену кияни та гості столиці здійснили понад 100 мільйонів оплат проїзду безконтактними банківськими картками та NFC-гаджетами. Щодня в такий спосіб на жовтих турнікетах здійснюється до 240 тисяч оплат, при цьому більше половини з них – NFC-пристроями (смартфонами, смарт-годинниками та ін).